Stránky sdružení SAM 95

Vážení návštěvnící těchto stránek,

měl jsem kdysi takový nápad vytvořit webové stránky na míru potřebám nás všech členů i nečlenů sdružení SAM, proto jsem nevyráběl "něco" podle momentálního nápadu, co by nakonec třeba nedošlo využití. Čas na výrobu něčeho, co nikdo nepoužije, totiž nemám. Bohužel formulář, kterým můžete nasměrovat vytvoření těchto stránek, zůstal prakticky bez odezvy, přestože Vám, budoucím čtenářům a uživatelům webu dával možnost definovat si podobu stránek prakticky na zakázku. Tímto považuji myšlenku na vytvoření stránek SAMu 95 za zcestnou, resp. pokud se nenajde nikdo, kdo by mi věnoval 2 minuty na vyplnění formuláře, přijde mi zbytečné věnovat řádově dny něčemu, co asi nikoho nezajímá.

Možná, že jsem přecenil komunikační schopnosti české modelářské obce nebo o vytvoření stránek opravdu není skutečný zájem. Alespoň nevím jak si jinak vysvětlit odmítnutou nabízenou možnost "vymyslete si, co by se vám líbilo a já to pro vás udělám". Nechce se mi věřit že by nikdo neměl žádný nápad na obsah našich stránek nebo alespoň nemohl zvážit některou z možností ve formuláři. Informaci v Informačních listech o vzniku těchto stránek pravděpodobně četla většina členů SAM 95.

Za jiný konec to vzal náš kolega Ondra Stříteský, který stránky SAM 95 rovnou vytvořil. Protože tady už je odvedený pořádný kus poctivé práce, jejíž výsledek je určen pro nás všechny, zkuste jim věnovat více pozornosti, než se dostalo mojí výzvě...
Ještě to nejdůležitější, nové stránky SAM 95 najdete zde.

22.12.2005 Martin Manďák